Start arrow Majorka 2014/2015
Hiszpania 2014
costa_del_sol_cat.jpg Zapraszamy na wakacje do Hiszpanii. W sezonie "Jesień 2014-wiosna 2015" - wyjazdy organizowane będą w miesiącach: wrzesień, październik, oraz listopad oraz od stycznia 2015.
W ramach programu DLA SENIORÓW - mogą Państwo odpoczywać na Majorce (wyloty  z Warszawa Modlin, Kraków, Poznań), Costa Brava (wyloty z Warszawy Okęcie, Warszawy Modlin, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Krakowa oraz Katowic), Costa Blanca (wyloty z Katowic, Warszawy Modlin, Krakowa i Wrocławia) oraz Costa del Sol (wyloty z Warszawy Okęcie, Krakowa i Wrocławia). Jako nowość pojawia się także jedna z wysp kanaryjskich - Fuertaventura.

W tej kategorii nie ma tymczasem żadnych pozycji. Zapraszamy wkrótce!

  • Malta 2014  ( 3 pozycji )
    W 2014 roku proponujemy Państwu poznanie niezwykłej wyspy - Malty.  
    Wyspa położona między Sycylią i Afryką Północną, spełnia idealnie wszystkie oczekiwania turystów. Czekają tu słoneczne dni, przejrzyste morze, okazałe budowle historyczne, komfortowe ośrodki wypoczynkowe oraz bogata oferta sportów wodnych.
  • Sycylia 2014  ( 4 pozycji )
    Sycylia jest największą wyspą Morza Śródziemnego. Charakteryzuje ją niepowtarzalny górzysty krajobraz, przechodzący w rozległe równiny oraz wybrzeże o długości 1039 km z piaszczystymi, żwirowymi i skalistymi plażami.
    W 2014 zapraszamy Was na tą magiczną wyspę.  Wyloty z Warszawy i Krakowa.
Oferty wypoczynku dla seniorów | TravelSenior.pl